| AnonimanonimMDL200000 a întrebat:

Ați folosit crema forte preparată în farmacie? Ce beneficii are? La ce ajuta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Acneea se rezolva cu igiena stricta, spalat dimineata si seara cu apa calda si sapun, tinut fata curata tot timpul, de impuritati, mizerie si transpiratie amestecatae care se depun in porii fetei facand punctele negre care infunda porii, ii infecteaza si asa se ajunge la acnee.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde pentru ce. De ajutat ajută.

| Violleta2022 a răspuns:

Creme pentru ce?
Bube, eczeme, psoriazis, rozacee, acnee, bataturi, hemoroizi samd

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnonimanonimMDL200000):

Acneea se rezolva cu igiena stricta, spalat dimineata si seara cu apa calda si sapun, tinut fata curata tot timpul, de impuritati, mizerie si transpiratie amestecatae care se depun in porii fetei facand punctele negre care infunda porii, ii infecteaza si asa se ajunge la acnee.

| lindicmic a răspuns:

Dormeo