| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Ati folosit fond de ten compact? As vrea sa imi achizionez unul deoarece am auzit ca acopera foarte bine imperfectiunile, Ati folosit acest tip de fond de ten? Ati putea sa imi recomandati unul? Multumesc.

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Da, este bun. Eu folosesc: Misha, Astor sau Rimmel. Poti incerca si cel de la L'oreal dar e mai scump.

| Yollanda;x a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci fondul de ten compact de la Avene, are SPF intre 30 si 50 si previne aparitia petelor si imbatranirii produse de razele soarelui.

| ladygaga a răspuns:

Si eu folosesc affinitone de la maybelline si pot spune ca e ff bun. acopera bine si are aspect natural

| Gropiţe a răspuns:

Buna. Eu folosesc fondul de ten Affinitone de la Maybelline. Sunt foarte multumita de el. Intra in piele, acopera bine si e hitratant. Costa in jur de 30 lei, depinde si de unde il iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu folosesc affinitone de la maybelline si pot spune ca e ff bun. acopera bine si are aspect natural