| pynnk a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetebatting eyelashes ce as putea folosi in loc de fondul de ten? as vrea o crema care acopera cosurile si imperfectiunile fetei.in unele locuri sunt si putin iritata am tenul sensibil.sau un fond de ten de la farmacie mai natural si cat mar costa multumesc :*

1 răspuns:
| DarkRoses a răspuns:

Eu folosesc din cand in cand o crema de la Garnier pure active cu mentawinking dar prefer tratamentele naturale cu castraveti, sau exista un gel ff bun numit Fenistil.Mie imi place gelu ala pentru ca imi trec imd iritatiile bubele si cosurilewinking