| Pysy_7134 a întrebat:

Ati folosit samponul Syoss? Care dintre ele? Ce rezultate ati obtinut si ce tip de par aveti?

7 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!happy eu folosesc pentru volum, ala albastru creed happy mie mi se pare excelent:*

| RamiFlore a răspuns:

Eu folosesc de cateva luni buna Syoss pentru parul degradat + balsam.Pana in momentul de fata este singurul tip de sampon care parul meu il accepta cu felicitari chiar.

| TJohannaB a răspuns:

Da eu l-am folosit pe cel Syoss Shine Boots si am parul mult mai neted.

| ChristineW a răspuns:

Eu l-am folosit decat o data ( eram la munte si l-am imprumutat de la o prietena ), este foarte bun. Parul meu este imposibil de cret dar tot foarte rezistent cu toate ca il intind in fiecare zi

| Vampiregirl_7516 a răspuns:

Eu folosesc syoss moisture intensive care toata gama pentru par uscat fragil
e foarte bunekiss:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu foloseso syoss VOLUME si sunt super multumita iti inbogateste firele de par si le do o culoare luminoasa si naturala.merita!

| mdla a răspuns:

Da il folosesc este foarte bun, mai ales pentru cele cu parul drept daca se foloseste impreuna cu balsamul.Iti face un par mai moale si destul de drept.Eu il folosesc pe cel cu volum impreuna cu balsamul si sunt foarte multumita:d