| LovعlyFeelings a întrebat:

Stiti cumva daca crema anticelulitica da rezultate? =)

Răspuns Câştigător
| xJolie a răspuns:

Deloc! Eu zic sa nu incerci, bani aruncati aiurea, faci doar sa imbatranesti pielea!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Minciuni, vor sa faca bani si cremele alea obtin multe chimicale, coloranti si alti factori care dauneaza pielii cu trecerea timpului.

| elenyss a răspuns:

Nici o crema nu face minuni. Cremele anticelulitice isi fac treaba doar asociate cu masaj specific si sport.

| Sara2 a răspuns:

Nu nu da rezultate, proprie experienta, singurele rezultate sunt sportul, eu in 3 luni de sala zi de zi am slabit 12 kg, si nu mai am celulita, {si asta fara dieta deoarece mancam tot ce pofteam}

| Lovelly4YOU a răspuns:

Eu folosesc de vergeturi de la avon "Solutions" si pot sa spun ca e foarte buna...Depinde de calitatea produsului, daca o crema nu are efect nu inseamna ca toate sunt proaste. Crema anticelulita nu am incercat, dar urmeazahappy

| ProAnaRomania a răspuns:

Exact! Nu-s bune de nimic.
http://proana-romania.blogspot.com/ Imi poti vizita blogul sau imi poti trimite un mail la proana.romania@yahoo.com si iti raspund, asta in cazul in care cauti ceva sfaturi sau suport pentru slabit.
Cat despre celulita, se duce daca reduci cantitatea de mancare. Multi spun ca nu e asa, dar o stiu din proprie experienta. La urma urmei, celulita e provocata de retinerea lichidului intercelular la nivelul tesutului celular subcutanat combinata cu o slaba circulatie si oxigenare locala. Solutia? Consuma multa apa, mancare mai putina si in felul acesta,, celulele cu grasime" voi fi,, spala-te" si eliminate.
Stay strong and think thin!:*