| fugi5555 a întrebat:

Ati încercat vichy mineral 89? Păreri?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am incercat, prefer produsele fara parfum precum The Ordinary hyaluronic acid 2%, au acelasi ingredient activ si anume acidul hialuronic. Este un produs care aduce un plus de hidratare daca este folosit corect si in functie si de zona in care locuiesti, daca stai la munte si ai tenul uscat e posibil sa nu fie cea mai buna combinatie si sa iti usuce tenul.

Acidul hialuronic absoarbe apa si o mentine la suprafata pielii. Trebuie sa aplici un strat subtire de apa inainte de Mineral 89 si apoi o crema hidratanta.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10063015