| giulyPrinCopaci a întrebat:

A incercat cineva crema normaderm de la vichy? Este destul de scumpa si as vrea niste pareri inainte sa mi-o cumpar.
Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Am incercat-o eu. vreo 2 saptamani a avut efecte pozitive asupra fetei mele dar apoi...dezastru, asa ca am hotarat sa n-o mai folosesc.Normal, trebuie sa folosesti un produs timp de o luna ca sa vezi daca este buna pentru pielea ta /whatever, dar eu una n-am mai vrut sa risc.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu crema în sine este importantă ci acceptarea ei de către pielea feţei.
Cei de la Vichy au o gamă vastă de produse cosmetice destul de bune.
Pa, pa.