| Danyelytha a întrebat:

Vreau sa aflu care dintre cele douo fonduri de ten este mai bun.
1. fond de ten vichy mineral
2.fond de ten astor mattitude

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceri mostre pe care le aplici și vezi cum se comportă!
Pa, pa.

| Konata a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune daca stii sa le apliciwinking

| drogh a răspuns:

Ambele sunt folositoare. Dar, poţi să ceri o mostră şi să vezi cum este şi care rămâne aleasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mai bun este fondul de ten Vichy mineral.
Te pup!

| Manuela18 a răspuns:

Eu mizez pe prima varianta:vichy mineral. Este mai bun ca protejeaza fata mai bine. Acuma depinde de tenul tau si pentru ce vrei sa il folosesti:protectie si ascunderea imperfectiunilor sau doar pentru ascunderea imperfectiunilor.winking

| mirelu a răspuns:

Buna, uite aici un fond de ten excelent. Daca il vrei, spune-mi. Pup http://www.amway.ro/......n-light-10

| Calin_Irina_1994 a răspuns:

Eu am incercat doar Astor mattitude si pot spune ca este bun...are acoperire medie, pastreaza tenul matifiat destul de mult timp ...sunt destul de multumita de el happy

| Danyelytha explică (pentru Calin_Irina_1994):

Si eu am Astor dar a luat 2
si mi se pare ca se vede cam inchis