| GrellSutcliff a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua de par Avon advance techniques? Ash vrea sa incerc nouantza aia de negru albastrui [chiar sunt moarta dupa albasrtu] Voi ati incercat vopseaua de la ei? Cum vi se pare? Va plac nuantele? FUNDA + VOT

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

In primul rand, inceteaza sa mai folosesti "sh" si "tz" ca ma zgarii pe retina.In al doilea rand, daca tii mortis sa te vopsesti te sfatuiesc sa nu iti cumperi vopsele de la Oriflame sau Avon.
Incearca ceva de la L`Oreal, mai bine.

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Avon advance techniques foloesc si eu si e foarte faina big grin