| anonim_4396 a întrebat:

Ati purtat vreodata codite impletite aranjate pe cap sub forma de coronita / cordeluta?

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Gen Iulia Timosenko? big grin
Nu, din pacate n-am purtat, pentru ca nu aveam parul suficient de lung(avea mama grija sa fiu slutita periodic ca sa scape de grija parului meu), dar mi se parea foarte dragut genul asta de coafura happy

| Dweea a răspuns:

Daaa! chiar si in forma de banderola dar ousa pe jumatate de frunte:X:X e bestial

| Rollerskater a răspuns:

Foarte dragute sunt! big grin eu as vrea ceva de genul la banchet si sper sa ma prinda... avand in vedere ca am par cret whistling