| T30D0RA a întrebat:

Au ramas urme de transpiratie de culoare crem pe niste haine deschise la culoare. Ce as putea face sa se ia petele, avand in vedere ca le-am spalat la masina si nu s-au dus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ariel profesional, eu am luat solutie. Se poate pune pe pata sau in sertarul cu detergent. Merge si pe rufe colorate, dar nu trebuie sa lasi prea mult pe material. Eu am avut un tricou alb patat la subrat, si dupa ce l-am spalat la 60 grade cu alte rufe albe +ariel a iesit. Si vreau sa-ti zic ca era de multa vreme asa. Succes! A, sa nu uit, costa cam 6lei/500ml- a afacere buna de altfel

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Incearca si apa cu otet(3p apa si 1p otet sau 1p apa +1p otet).

| Petronela a răspuns:

Da-le cu vanish sau clor

| diaa a răspuns:

Incearca cu Vanish pudra sau lichid. Pune direct pe pata, lasa cateva minute si apoi clateste. Poate va da rezultate.Mult noroc:*

| laurentiu a răspuns:

Urme de transpiratie?surprise yaccccc:-&(era o gluma frate nu trebuie sa-mi dati stupid laughing)

| adrian_3646 a răspuns:

Foloseste venish