| Timofte_Roxana_1993 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni deschisi la culoare, i-am bagat la masina de spalat si i-am scos aproape negri, asta din cauza unei etichete din piele, se pare ca a iesit culoarea din eticheta pe pantaloni. Aveti ceva sugestii cum as putea sa indepartez petele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca masina spala cu apa fierbinte, din pacate nu ai alta solutie decat sa ii vopsesti total.Nu mai poti scoate petele in totalitate.

| LIN2010 a răspuns:

Din pacate sunt compromisi, singura solutie este revopsirea, intr-o culoare inchisa care sa mascheze petele.Succes

| MaryWhiteRose a răspuns:

Incearca sa-i mai speli, dar nu cred ca vor mai iesi petele, si mie mi s-a intamplat si n-au mai iesit confused sad.