| Andy04 a întrebat:

Auziti care este culoarea care se poarta anul acesta? FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| alexmatei a răspuns:

Home � 2011, culori, moda � Afla ce culori se poarta in 2011
Afla ce culori se poarta in 2011
2011, culori, moda Tendinţele de culoare pentru primavara / vara anului 2011 de moda sunt absolut divine şi poate aduce cu siguranta un zambet pe fetele dumneavoastra. Jocul cu culorile, atunci când vine vorba de moda este o necesitate mai ales dacă doriţi să iesiti în evidenţă şi de a atrage atenţia prin stilul tău de moda incredibil.

In anul 2011, tendintele de culoare ofera o mare varietate de culori pentru a alege deoarece, culorile sunt menite pentru a se potrivi noilor tendinţe de moda. Alb, rosu aprins, bej, roz pal şi luminos, galben neon, negru, bleumarin, verde, gri şi tonuri de maro sunt nuanţele acestui sezon.

Funda?

7 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Cred ca lipstick red, nude pink si albastru petrol

| NinaY a răspuns:

Eu stiu ca movul si turcoazul :-s

| Alice a răspuns:

Mov, purpuriu, turcoaz, galben, portocaliu de evitat MARO

| Andy04 explică:

Movul se purta anul trecut(la celor care au spus mov)

| Cosmin_4197 a răspuns:

Vara se poarta culorile aprinse.iti recomand rosu/albastru(noante mai aprinse), combinate cu alb ^^

| emma_3170 a răspuns:

Eu stiam ca movul:d

| crisss_2736 a răspuns:

Mov imi dai funda>?