| Dazyy a întrebat:

voi ce parere aveti cu ce culoarea sa-mi vopsesc camera... ce culori se poarta anul acesta?

4 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

Cu ce culoare iti place tie... daca te iei dupa cineva vei spune " ce prost am fost ca l-am ascultat pe ala" mai bine alege ce culoare iti place tie

| CristianPreda a răspuns:

Iti poti pune tapet.este mult mai frumos decat vopseaua(galben mai spalacit si argintiu)asa am eu

| Clătită a răspuns:

Se poarta movul, nuante de maro, rosu, portocaliu, galben, culori pastelate, visiniu, albastru inchis, auriu sters, roz prafuit, alb, negru, verde, bej, violet.
Daca vrei mai multe intra pe: http://tow.ro/2012/01/ce-se-poarta-in-2012-ghid-complet/
Sper ca te-am ajutat!

| PRINCESS_8640 a răspuns:

Bej