| Elena_6323 a întrebat:

Buna!

Culoarea mov se poarta anul asta? funditawinking
Scuzati categioria dar este cea mai vizionatabig grin

Răspuns Câştigător
| xCapsunica a răspuns:

In general se poarta culorile neon: portocaliu,rosu,albastru,galben,verde,mov dar si cele nude :gri, alb, crem
Poti purta ce culoare vrei fiindca niciodata nu a fost interzisa vreo culoare de catre vreun designer!
Deasemenea, poarta denim, fustite de toate marimile, dar cel mai important, SA TE SIMTI TU BINE IN HAINELE PE CARE LE POTI SI SA TE FACA SA TE SIMTI FRUMOASA!
sper ca te-am ajutat!
Te pup :*
O zi buna!

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Poarta ce vrei. Nu exista nimeni pe planeta asta ca sa iti spuna ce culoare sa porti sau nubatting eyelashes

| annkaa a răspuns:

Mi-e imi place ff mult mox:X dar cum a zis GGeorgel, se poarta ce iti vine mai bine

| GGeorgel a răspuns:

laughing) se poarta ce iti place tie, ce te prinde mai bine, nu te lua dupa ce spun marii creatori de moda!

| sandra_8620 a răspuns:

Cel mai mult se poarta albul :*