| Giulia_8295 a întrebat:

Aveam culoarea parului blond. M-am facut bruneta, iar acum am vrut sa ma fac o culoare mai deschisa, un saten cu suvite blonde, ceva de genul. M-am decolorat cu decobes, apoi dupa o ora m-am vopsit si nu mi-a prins vopseaua. Vopseaua era "pralina", un ciocolatiu. Nu mi-a prins pentru ca m-am decolorat si m-am vopsit imediat? Ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Draga mea Chris, caută-ți altă ocupație! Tu crezi că părul tău va mai rezista mult? Acum ți se pare amuzant, dar crede-mă peste câțiva ani îți vei plânge de milă.

1 răspuns:
| madducu a răspuns:

Da,pentru ca abia dupa o saptamana de la decolorare iti poti vopsi parul! Deci tind sa cred ca din aceasta cauza nu s-a prinswinking