| LoveIsTheAnswer a întrebat:

Buna as vrea sa imi schimb culoarea parului sa nu mai fiu bruneta, m-am plictisit de aceasta culoare, as vrea sa ma fac un blond inchis sau un saten inchis cu suvite blonde dar nu stiu daca mi-ar sta bine deoarece nu am pielea foarte deschisa la culoare, ce mi-ati recomanda.Multumesc mult. kisskiss

1 răspuns:
| bianca154 a răspuns:

Blond inchis sa NU te vopsesti, pentru ca la soare iti bate parul spre culoarea roscat si e foarte naspa. eu sunt blond inchis, dar se vede ca si cum as avea parul blond roscat. daca nu ai culoarea prea deschisa la culoare, te sfatuiesc sa ti-l faci ceva de genul
http://www.google.it/......tp?/imgres