| Ofiintă a întrebat:

Avene sau Vichy?
Eu folosesc produse din ambele firme, de la avene folosesc gelul de curatare dupa recomandarea dermatologului pe care nu l-am schimbat si in continuare o folosesc cu apa termala tot Avene.
De la Vichy folosesc crema Vichy Normaderm care imi hidrateaza si nu ingrasa tenul.
Tot din acest brand mai folosesc si fondul de ten Normaderm Teint!
Care sunt produsele voastre preferate dintre aceste branduri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Vichy am folosit fondul de ten normaderm si nu mi-a placut, se usca inainte sa-l aplic...era un chin.
Si de la Avene am folosit o crema de ochi soin ceva, nici aia nu mi-a placut, era foarte slaba si nici macar nu hidrata, era ok de noapte dar fara efecte.

Deci nici una din firme nu m-a incantat prea tare, desii folosisem o crema de la Vichy ( idealia ) si mi-a placut, cred ca o sa o cumpar pe ea sau pe cea de la Roc rich multi corexion, cand o sa se mai raceasca vremea laughing.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer pe cele de la Vichy.
Pa, pa.