| anonim_4396 a întrebat:

Aveti fete populare in scoala/liceu? Cum se poarta? Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

In primul rand nu exista fete populare. Exista doar persoane care plac altor persoane. Acele persoane se poarta normal, felul lor de a fi fiind pe placul a multor persoane, neavand vicii sau alte defecte.

| Petronela a răspuns:

Nu am si nici nu as vrea sa am

| LigiaMaria1996 a răspuns:

Sunt pe aici ceva fete populare dar nu populare in sensul bun vor doar sa atraga atentia cu totul ca nu tot timpul lasa o impresie buna. este ceva banal dar nu ai ce sa le faciwinking

| Yoanaaa a răspuns:

Fete popularee laughing pai fetele populare sunte cele fitoase [in mare]! fac orice sa atraga atentia :-& eu nu le vad cu ochi buni pentru ca au si multi dusmani! logic caci ele cred ca pot face orice pentru ca sunt populare si ranesc multa lume! Fereste`te de ele! straight face