| BestOfTheBest a întrebat:

Aveti idee de unde pot lua o esarfa de rapperi? uitati cum are uzzy in video asta:

http://www.youtube.com/watch?v=KK0bZUr1buo ...prin min 2:40. multumesc. din magazin ONLINE!

3 răspunsuri:
| BestOfTheBest explică (pentru AdeJustMe):

Ai vazut tu asa ceva pe acolo?straight face

| AdeJustMe a răspuns (pentru BestOfTheBest):

A doua esarfa e asemanatoare. Daca nu cauta la mall [unde de obicei sunt foarte scumpesad ] sau prin centru (si ma refer la centrul orasul unde de obicei sunt multe magazine). P.S.Nu va inteleg! De ce trebuie neaparat sa cumparati online?