| UsersBoss a întrebat:

Am o tema si trebuie sa spunem ce fel de video ii si as vrea la un video sa imi ziceti voi ca n-am nicio idee uitati linkul : http://www.youtube.com/watch?v=kOT-laRA2gs.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Hey, buna! Pai este un videoclip legat de sport si forta. Ai putea spune ca sunt niste probe de forta, deoarece nu cred ac acest videoclip are gen, adica poti spune atat, ca este despre o proba de forta. Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai multhappy. Succes!

1 răspuns: