| eu_stie_tot a întrebat:

Aveti si voi probleme cu parul? Eu inainte de vacanta aveam parul nromal dar nu am mai trecut pe la frizerie deloc pe parcursul celor 3 luni si mi-a crescut parul f mult (daca trageam de breton imi ajungea pana in varful nasului laughing). Problema e ca a inceput sa-mi cada parul. Am observat dupa ce ma spalam pe cap si dadeam cu pietanul ramaneau o gramada de fire. Iar mie inainte, desi aveam parul relativ lung abia daca vedeam 2 fire prinse in pieptan. Nu stiu de ce. Anul trecut am avut parul si mai lung decat in vara asta si nu imi cadea. Nu am schibat samponul, folosesc un sampon de la avon. Oricum, cand am vazut asta, m-am dus fuga la o frizerie si m-am tuns. Dar parul continua sa-mi cada:9. Bine nu la fel ca inainte dar destul de mult. Nu vreau sa ajung chel de la 16 ani. Aveti vreun sfat va rog? big grin. (mentionez pentru nestiutori ca sunt baiat. Am mai patit sa creada lumea ca sunt fata)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...foloseste ulei de masline seara.nu neaparat in fiecare seara. cel putin de 2 ori pe saptamana.pe toata lungimea parului de la radacina.este foarte bun.la mine functioneaza.de cand folosesc am parul foarte rezistent si matasos.mentionez ca sunt fata, dar te asigur ca ar avea efect si pentru parul tau. sper sa te ajute.pa pa

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, ia pastile pemtru par, iti recomand revalid sau vaderm, probabil ca ai niste lipsuri de vitamine, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| Shery a răspuns:

laughing si eu tocmai vroiam sa iti zic ca poate e de la menstruatie laughingrolling on the floor

| lola a răspuns:

Piaptana-l inainte sa il speli pentru ca e mai predispus la rupere cand e ud.Sau foloseste un balsam sa ti-l descalceasca daca nu il piepteni de obicei si e f incalcitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai parul mai lung, poate il ai mai incurcat decat acum 3 luni.