| TheSpecialOne a întrebat:

Imi cade parul. Va rog sa ma ajutati! M-am dat cu gel si imi cadeau cate 20 fire cand ma spalam pe cap (vreo luna) am trecut la spuma si primele cateva saptamani nu imi cadea nimic. maxim 2-3 fire si acum au inceput sa cada si cate 10. Ce sa fac? Cu ce sa imi aranjez parul... nu imi sta cu apa oricat as trage de el...

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu te mai da cu fixativ si geluri ca iti imbacsesti parul si faci matreata. Tunde-l mai scurt, daca e lung cum ai vrea sa stea? Doar daca iti dai foc. Daca nu vrei sa te tunzi lasa-ti parul pe o parte. Stiu eu ceva natural care iti tine parul cum il faci dar cam putelaughing.

| TheSpecialOne explică (pentru AtateaConditii):

Esti cam pr01st

| AtateaConditii a răspuns (pentru TheSpecialOne):

Aaa stai tu zici ca iti cade parul la propriu, nu? Eu credeam ca nu iti sta cum il aranjezi tu cu fixativ si alte chestii. Oricum tu esti prostul aici, doar tu ai intrebat...