| GabrielaS13 a întrebat:

Azi am fost la farmacie si am intrebat de ceva pentru cosuri. Mi-a recomandat Isotrexin. E bun pentru acnee? Ati incercat?

5 răspunsuri:
| lolium a răspuns:

Si eu folosesc acelasi gel. la inceput(mai ales pentru ca fata ta nu e obisnuita ) trebuie sa folosesti foarte putin cand il aplici pe fata pentru ca te vei irita. e destul de bun. eu sunt multumita de el

| Azazea a răspuns:

Da am folosit si era bunicel, usuca foarte tare fata.

| crazypretty a răspuns:

Daca nu ai o forma severa de acnee nu il folosi pentru formele usoare si medii de acnee foloseste un gel de curatare pentru ten acneic ca cel de la bioderma sebium gel o masca cu argila o data pe saptamana si o crema sau solutie antibacteriana cum sunt skinoren eryfluid sau intreaba in farmacii de brevoxyl acest brevoxyl este cel mai bun tratament toti cei care lau folosit sunt multumiti de el dar din pacate nu stiu sigur daca a aparut din nou pe piata deoarece in martie nu mai era importat si in tara noastra

| Rodica6666 a răspuns:

Foloseste gheata pe cosuri, timp de o zi la fiecare 5 minute, o sa dispara, iti garantez.

| Bbbbiiiaanca a răspuns:

Nu stiu nu am auzit pana acum de isotrexin, dar eu am folosit zynerit si skinoren si au fost bune