| alinuta235 a întrebat:

Nimeni pe aici care sa fi incercat isotrexin pentru acnee?

Răspuns Câştigător
| Anonim0096 a răspuns:

Eu l-am incercat si il folosesc in continuare.Reactii apar de exemplu la inceput adica un pic inrosirea fetei cand il aplici si trebuie sa ai fata uscata in momentul cand il aplici pentru ca te ustura daca este uda.Isotrxinul are o compozitie foarte puternica, contine si un antibiotic, iar daca il folosesti regulat bine ar fi dimineata si seara o sa vezi cat de vizibile sunt rezultatele.

| alinuta235 explică (pentru Anonim0096):

Mie mi la recomandat doctora de familie il folosesc cam de 2 sapt iar in a 2a sapt m`am inrosit foarte tare + piele uscata, rezultate nu prea vad... poate e prea devreme laughing Tot ce vreau sa stiu este daca va da rezultatele pe care eu le dorect si sa nu se inrautateasca "starea" fetei meie :d

| Anonim0096 a răspuns (pentru alinuta235):

Stii totusi depinde sid e ten, dar poti sa ii zici sa iti recomande si o crema hidaratanta, de exemplu cand foloseam retin a foloseam si crema hidratanta de la bioderma. exista si posibilitatea sa fie prea dur pentru tenul tauuuu sau sa pui o cantitate foarte mare pe fata.SE APLICA IN CANTITATI MICI pentru ca daca pui in cantitati mari va fi maai rau!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest medicament trebuie folosit numai la recomandarea medicului specialist, are reactii adverse foarte neplacute

| Anonim0096 a răspuns:

Un varf de deget pentru toata fata!

| alinuta235 explică (pentru Anonim0096):

La inceput vazand ca nu se intampla nimic am inceput sa folosesc din ce in ce mai mult si poate ca asta este motivul pentru care mi se inrosise asa de tare fata. Acum folosesc o apa termala de la Avene si este mai bine.auzisem si de crema hidratanta de la aceeasi firma probabil trebuie sa`mi cumpar si o crema pentru ca pielea mi se usuca... in orice caz ai idee cam cate luni trebuie sa fac acest tratament eu am auzit ca undeva pe la 3

| Anonim0096 a răspuns (pentru alinuta235):

Da cam asa ar trebui, ti-am zis mai sus ca:"de exemplu cand foloseam retin a foloseam si crema hidratanta de la bioderma"cand foloseam Retin a! am incercat sa folosesc stii si o crema hidratnta in timp ce folosesc Isotrexin dar dupa prima aplicare fata mea ma ustura, era rosie si mi s-a zis ca are o substanta ce nu trebuia aplicata cand folosesc isotrexinul. Cere si tu o parere!

| alinuta235 explică (pentru Anonim0096):

Mersi mult scuze pentru atatea intrebari :* meriti funda