| Gabriela2011 a întrebat:

Azi mi-am luat botine cu siret negre din catifea. Am doua geci una pe mijloc mai sport dar cu o gluga blanoasa( gluga ar putea fi mai mult eleganta. Di o geaca din fas dar nu chiar fas big grin lunga ca un platon cu nasturi. Care s-ar potrivi mai bine dintre cele 2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Din descrierea facuta de tine te sfatuiesc sa iei geaca tip palton cu nasturi, se va asorta mai bine cu botinele de catifea decat geaca sport. O zi placuta!

3 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

Am si eu botine dintr'acestea si am o gecuta pe mijloc dar dintr'un material gen fas dar nu chiar fas (cum ai zis si tu)laughing), iar culoarea e un pic metalizata cu curea. Daca e asemanatoare cu a mea iti zic sigur ca va arata trasnet b-). Daca nu cred ca geaca cea lunga va veni mai bine pentru ca este mai elegant. Scuze ca m-am lungit si sper ca ti'am fost de folos.

| Alle_3893 a răspuns:

Geaca tip palton cu nasturi!

| ealextpu a răspuns:

Daca botinele sunt ceva de genul acesta: http://www.la-papuc.ro/......gre-Carina cred ca se potrivesc mai bine cu paltonul, iar daca sunt de genul acesta: http://www.la-papuc.ro/......astre-cush cred ca se potrivesc cu geaca. Parerea mea, sper ca te-am ajutat!