| Alii26 a întrebat:

Am o nunta in noaptea de revelion si nu stiu cum sa ma imbrac.Am vazut la magazin o rochita ceva in genul acesta http://shopping.flu.ro/......seara.html doar ca este galbena, iar acolo unde este fundita este o parte neagra(adica pe mijloc este neagru in jurul taliei). Am mai vazut si niste botine in genul acesta http://www.lyla.ro/......rticol.php doar ca au 2 curele si nu au tinte.
Credeti ca s-ar potrivi daca m-as imbraca asa? Mi-ar sta bine, ar trebui sa asortez rochita cu alte botine?
multumesc

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu zic sa incerci o rochie de alta culoare, galbenul este cam uratel pentru o seara mai speciala. si incearca pantofi pentru rochita.

| alexandra_8659 a răspuns:

Da, se potriveste de minune. Si e foarte chic rochita. happy

| OvidiuDanzka a răspuns:

Sfat: Incearca sa afli si cum este decorata sala, culorile de la huse, fete de mese, etc si dupa aia hotarestete la culoare, nu de alta dar in cazul in care iti vei alege o rochie culoarea galbena si sala e galbena/verde mai sters, te pierzi putin prin decor si e pacat big grin
Depinde acum si de felul in care arati, gen daca arati de la binisor in sus, poti incerca si o tinura usor mai provocatoare caree sa puna in evidenta doar partile mai placute vizualizarii, spun ca o poti incerca deoarece e totusi o nunta in noaptea de revelion, adica e ceva mai special, dupa parerea mea. P. S: lucrez ca barman, doar pe nunti botezuri de cativa ani buni si am vazut de toate big grin

| AmIraPrinceSs a răspuns:

Rochia e superba :X:* dar nu prea se potiveste cu botinele... mai bine incearca niste pantofiori, botinele sunt prea rock iar rochita este mai eleganta. intelegi, nu?

Succes si distreaza-te! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine mai ales ca rochia mai are si ceva negru pe ea big grin

| Elektrikshock13 a răspuns:

Ar fi super dupa parerea mea! Meritawinking

| Elektrikshock13 a răspuns:

Ar fi super sa te imbraci asa dupa parerea mea! Merita!winking

| iuli_5424 a răspuns:

Rochie cu botine?! nu prea merge.