| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am luat un fond de ten d ela Burjois, sunt incintata de acesta. Voi ce parere aveti d/e aceasta firma? E prima data data cind mi-am luat ceva de la B.

3 răspunsuri:
| dtte a răspuns:

Eu folosesc de la Bourjois gel de dus cu miros de ciocolata si sunt foarte incantata! Am mai avut si un rimel si am fost multumita! Depinde acum si de gusturile tale sau de ceea ce-ti face tie bine!

| Allegria a răspuns:

Am avut si eu fdt de acolo, da` le prefer pe cele de la affinitone happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine de unde l`ai luat? incerc si eu sa gasesc un site sau ceva de genu ca in Deva nu am vazut si vreau si eu sa`mi iau mai multe, da nu gasescsad...pls...sponetzimi si miebig grin