| sam a întrebat:

Din nou
fetelor, ce parere aveti despre rochia asta?
http://www.fashionup.ro/rochie-larissa-fashion-asimetric a.html

prima data nu mi-a luat linkul, probabil

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic eu ce cred: arata bine si pune acccentul pe picioare si gat+decolteu.culoarea e minunata iar textura rochiei pare interesanta.
necesita cateva intrebari rochia asta: vei purta sutien pe sub ea? pentru ca bretelele sutienului trebuie sa nu se incrucisesze cu breteaua elestica a rochiei, altfel nu da bine.
alta intrebare este daca vei putea curata cu usurinta rochia asta, pentru ca negrul bretelei asimetrice se poate sa "intre" in culoarea deschisa, chiar daca se presupune ca o vei spala in apa mai rece.
Alta intrebare:in fata are insertii metalice.nu-i cam incomod de purtat asa ceva? si greu de asortat cu orice bijuterie? cum vei calca rochia in zona cu insertiile metalice? ele nu coloreaza in timp rochia?

14 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Marpha rawlove struck

poooplove struck

| Crs a răspuns:

Sincer, nu imi place rochia. Este mult prea larga si nu iti vei putea pune in evidenta formele. Mie in general nu imi plac rochiile care au o bretea de un fel si alta de alt fel, sau rochie doaqr cu o singura bretea, nu mi se pare ca avantajeaza pe nimeni.thinking
Rochia asta nu ai cum sa o porti cu sutien, se va vedea o bretea.
Imprimeurile alea metalice din fata au un aspect glam-rock asa. si nu o vei putea accesoriza in multe feluri.
nu cred ca ar veni bine la rochie nici o curea in talie.
Sfatul meu, daca aveai in cap sa ti-o cumperi. mai bine mai cauta. :p
Pup:*

lolita
| lolita a răspuns:

Chestia aia este o rochie? daca tie iti place cumpar-o, personal imi plac hainele care arata formele.

| Hmmmm a răspuns:

Am comentat la cealalta intrebare dar ma repettongue
e draguta.acu depinde si cu ce si cum o combinitongue

| Ana a răspuns:

E draguta happy

| AdaIoana18 a răspuns:

Aceasta rochie are o forma foarte interesanta sincera sa fiu nu stiu cum ar veni imbracata dar daca o porti ai dezavantajul de a nu iti scoate in evidenta formele, ei acum tu sti daca crezi ca te avantajeaza cu ceva poart-o. Bafta!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Poart-o! merita e si in tendinte.]

| camelia1812 a răspuns:

Mie sincer nu mi place dar fiecare cu gusturile salewinkinghappy

| anna01 a răspuns:

Nu stiu, zici ca-i un sac mototolit, dincolo de aspectul insolit.Are o forma nefinisata...

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

E frumoslove struck

| sam explică:

Am primit'o cadou si nu stiu daca sa o port sau nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place. Nu îmi dau seama exact din ce material e dar e draguță. Merge vara într-o zi călduroasă de vara pentru ca e vaporoasa

| marinela_9969 a răspuns:

Ii foarte frumoasa

Imi place mult.big grinbig grinbig grin

| ana125 a răspuns:

E superba