| DTG a întrebat:

Baieti preferati sa va vedeti prietena mai des in mini sau blugi

7 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Blugi mai dragutawinking si mai putin vulgara

| LolaLollita a răspuns:

happy Uite si raspuns de la o fata. Stii, cred ca atata timp cat ies in oras cu prietenul pot, pot sa ma imbrac oricat de scurt/decoltat as vrea. Faptul ca sunt la brat cu el, arata ca nu sunt disponibila si ca ma aranjez doar pentru el. Cand ies singura, optez pentru lucruri mai discretehappy
Acum, baietii in general sunt mai gelosi. Multi nu prea suporta sa le fie atat de admirate prietenele pe strada si le impun sa nu poarte anumite lucruri.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Parerea mea e ca unor baieti le este ciuda pe cat de frumoase suntem, dar ma refer cum ne cred alti in mini.Deci ei prefera blugi.Dar mai sunt unii tampitii de le place mini, ca de prosti!
Pa, pa! Poarta-i cu grija laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi sau cat mai dezbracata

| BTWIN a răspuns:

Cat mai dezbracata laughing

| Nolifenodeath a răspuns:

Parerea mea ar fi ca eu preferam sa imi vad prietena in boxeri era mult mai sexuala asa.
Acuma depinde si unde sa o vad, ca nu mergea acum intr-o fosta mine la un eveniment special sau in boxeri chiar daca imi facea mie placere sa o vad asa.

| Valentin_Dolsheb_1998 a răspuns:

Ce bine ai spus gogucutitaru laughing