| diu a întrebat:

Baieti ce va place cel mai mult la o fata? cand o vedeti pe strada sau chiar daca este prietena voastra...big grin sunt si eu curioasa big grin

8 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Fata si picioarelehappy.

| bOse a răspuns:

Simplitatea, frumusetea, ochii, parul.

| aangelia a răspuns:

Sani, fund, bulane, fata asta e esentialul acum din ce vad laughing.

| Karamel a răspuns:

Pai eu ma uit in primul rand la aspectul fetei... daca imi place fata... apoi ramane de vazut si caracterul. Ca amica nu cont asa mult aspectul, ci sa te intelegi bine cu ea si sa te inteleaga, dar ca iubita apar mai multe pretentii big grin cel putin asa e la mine tongue

| Liviu a răspuns:

Iubesc la o fata sa fie naturala
Nu sa racai Machiaju dupa ea cu Spaclu
xD
Dupa ma uit la plamani... la portbagajlaughingetc

| alexandrucr a răspuns:

Zambetul

| weedini a răspuns:

Sanii si ochii.

| Sabin91 a răspuns:

Imi place sa fie desteapta si frumoasawinking