| ioana231 a întrebat:

Baieti si fete cu ce sa ma imbrac de halloin si haloinul il facem la scoala miecurea asta va rog frumos raspunsuri urgente funda+cerere de prietenie

Răspuns Câştigător
| SkyIsMyLimit a răspuns:

Fara suparare.dar esti clasa a II-a? Se scrie Halloween..si in vrajotoare,vampiri, varcolaci, mumii-daca ai auzit de toate astea!laughingPrintese, pirati, monstrii..etc!

3 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Vrei ceva costum pentru "Halouin"? Nu ai internet? E greu să folosești ajutorul divin, numit Sf. Google?

| emaemma a răspuns:

ai putea sa te imbraci in ce vrei tu: zombi, vampir, printesa, zana, inger, dovleac, balerina etc happy. sper ca te-am ajutat

| ioana231 explică:

Adica cu ce sa ma imbrac de hallowin