| xXBeSpecialXx a întrebat:

Hei,TPU! big grin (Intrebare mai mult pentru fete).
De curand m-am mutat intr-o scoala noua si am nevoie de un sfat...
O sa facem sambata asta o excursie cu clasa noastra si cu una vecina.
Intrebare:
1.Cu ce sa ma imbrac ca sa dau bine prin scoala si printre colegi?
2.(Vreau raspunsuri serioase)Cum scap de cosuri? Aici vreau raspunsuri doar daca ati incercat si voi...
Repet...Este sambata, deci nu prea mai am mult timp... :/
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Ceva sport. Eu m-as imbraca cu niste tenesi, jeansi boyfriend sau ceva mai largi, tricou si geaca de piele. Sau niste blugi negri (distressed - adica taiati), o camasa cu print tartan si bocanci si o geaca maro din piele intoarsa sau o geaca din piele.
Poti opta si pentru ceva mai simplu blugi negri, tenesi/adidasi, tricou/camasa cu print tartan si geaca de piele, geaca de piele intoarsa sau un pulover ovesized pe deasupra. Si o esarfa.

Pentru cosuri nu prea ai ce face, decat sa te speli dimineata cu un gel special si eventual iti poti face niste masti din argila. Le gasesti cred ca la farmacie sau la plafar si sunt destul de ieftine. happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Cu haine
2. Nu scapi in 2 zile

| neutrino a răspuns:

1.Tinuta sport.
2. Nu ai cum.

| Alexyaacool a răspuns:

1. Cu niste colanti negri si bluză simpla (orice culoare)
Mie mi se pare comod având in vedere ca mergi in excursie.

2. Nu poți sa scapi in câteva zile dar încearcă in fiecare dimineața sa te speli cu gel pentru fata(il găsesti in aproape toate magazinele)

Sper ca te-am ajutat!

| Mikux3 a răspuns:

Hei. Incearca sa te imbraci cat mai simplu posibil pentru a da bine si in fata profesorilor si a colegilor. Pentru eliminarea cosurilor eu folosesc o crema si un gel anticosuri de la pellamar. Nu am incercat alte metode de eliminarea cosurilor, in rest am incercat o multime de creme dar degeaba.