| sebastian1331 a întrebat:

Baietii/barbatii poarta slapi? Adica, ce parere aveti? Papuci sau slapi?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Barbatii poarta orice le place, de asta-s barbati. Moda e pentru sexul opus.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Slapi in baie, sau pe plaja/la strand. In oras mergi cu sandale sau saboti (tot ceva ca slapii, da' nu de guma). tongue

| Minks a răspuns:

Eu port papuci. Nu suport chestia aia intre degete.

| irina20 a răspuns:

Ori una ori alta, important e ca picioarele ce sunt incaltate sa arate ok din punct de vedere igienic.

| thewomaninwhite a răspuns:

Desigur ca poarta slapi asta depinde pana la urma ce te face sa te simti mai confortabil papucii sau slapii

| Sweety27 a răspuns:

Slapi! mocasini!

| AlexiaGamerMC a răspuns:

Șlapi