| Villy0po a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii/barbatii care poarta inele? Se poarta inele(la baietii/barbatii) in 2011? Si daca da ce gen si eventual un site de unde le pot achizitiona. funda si vot!

2 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Eu ador sa vad un inel pe degetul mic la barbati:X Gen ghiuluri(sau cum se numesc), nu prea crd ca o sa se demodeze vreodata, cel putin nu in ochii mei:D Eo una ador modelul patrat negru, http://www.okazii.ro/......agra.html.

| emil_5362 a răspuns:

Da se poarta sunt inele normale care costa putin in 10 lei sau pot fi olosite si pentru bataie