| anonim_4396 a întrebat:

Baietii prefera fetele scunde sau mai inaltute?
Adicaa intre ce inaltime.
pup funda:*

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Pai...de obicei cele mai inalte. proape toti prietenii mei pe care i'am intrebat ce le place la mine.printre celelalte motive era si acela ca sunt inalta. Adica.nu sunt nici foarte inalta, nici foarte scunda. Am 1, 64. De obicei baietilor le plac fetele cu inaltime intre 1, 60-1, 70. thinking Cam asa blushing. Nimanui nu i'ar placea sa aiba o prietena de 1 metru si baiatul sa aiba 1, 80[ de ex rolling on the floor]. Sau baiatul sa fie mai scundut...si fata mai inalta worried. Fundaaabatting eyelashes

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le preferă pe cele cu picioare lungi!
Pa, pa.

| baru a răspuns:

Sall. Este la moda, si se poarta femeile cu piciore lungi si slabute. Ca si practica, normal ca o femeie cu piciorele lungi este mai apetisanta. Inaltimea, 1-75- 1-80. Pa!

| opium a răspuns:

Baietii prefera fetele frumoase, finute.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Depinde de fiecare, eu personal cred ca le prefera pe cele medii.
Dar, oricum, atunci cand iubesti nu conteaza inaltimea. happy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Inaltimea fetei depinde de inaltimea baiatului.

| Scândură a răspuns:

Buna! Nu sunt baiat, insa iti voi spune parerea mea.
Atata timp cat gaseste o fata pe care o place, care arata cat de cat bine si are un comportament ok, inatlimea nu mai conteaza. Chiar daca e mignona sau cu inaltime de catwalk, daca un baiat chiar o place, nu va conta, daca e dragutica per ansamblu. Adicas ai vazut si tu probabil aici pe TPU la ce au raspuns baietii ca se uita prima data. N-au precizat inaltimea.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| PlanetaMinunilor a răspuns:

160-168cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti posta o intrebare asa tampita? Ti se pare ca toti baietii au aceleasi preferinte si ca sunt toti la fel? Depinde de caracterul fiecaruia si de diferenta de inaltime dintre el si partenera! Unii nici nu se uita la aspectul asta, din moment ce caracterul fetei respective e de rahat.

| CRAZYafterYou a răspuns:

Depinde de baiat. daca este scund nu prefera o fata inalta.Iar daca baiatul este inalt nu prefera o fata scunda. Desigur, mai sunt si exceptii.