| anonim_4396 a întrebat:

De ce băieții prefera fetele scunde?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca si ei sunt mici, de regula barbatu trebuie sa fie mai inalt, cu un cm 2, sa nu fie femeia mai mare ca el, dar ma rog. Eu am 1, 83 si nu prea ma incomodeaza o femeie mai inalta 1, 77 sau 1.80 tongue dar imi plac si princhindele micute big grin

| al9264 a răspuns:

De regula, la maturitate, cam toata lumea are aceeasi marime a capului, indiferent de inaltime. Nu stiu exact sa spun acum de ce, dar se pare ca, cu cat capul este mai mare in comparatie cu corpul, cu atat oamenii considera acel organism mai dragut. Puii de pisica, de caine, de om, au capul mare in comparatie cu corpul. Ne vine sa cadem in fund cand ii vedem, asa sunt de draguti. Cam acelasi lucru e si la fete. Chiar daca sunt scunde, nu au capul asa de mic si asta e dragut. In plus, cand le vedem incercand sa alerge si cum fac pasii aia mici si repezi, e... dragut.

| Nemessys a răspuns (pentru al9264):

Si fetele au capul mic. Sau cel putin majoritatea. Adica au capul de o marime normala cu corpul. Faza e ca parul ne inseala vederea si pare ca (,) capul este mai mare decat corpul. Imagineaza-ti o fata asa, dupa pune-o sa-si impleteasca parul. Sa vezi ca nu mai e la fel. Ba chiar are un cap mic happy.

Răspuns utilizator avertizat
| al9264 a răspuns (pentru nimportequi):

Nu inteleg.