| cosz3 a întrebat:

Hey!
pentru toti baietii: voi ce preferati, fetele inalte sau cele scunde?
adica eu am 1,70 si ma cred prea inalta. Voua ce vi se pare?
Sau totusi, in general baietii ce fete prefera?

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Hmm crede-ma nu esti inalta esti perfecta toate fetele mai scunzi ca tine ar vrea sa fie de inaltimea ta laughing eu am 1.85 deci ar trebui sa ma consider prea inalt? happy. Nu conteaza inaltimea crede-ma daca placi o fata o placi cum e, scunda sau inalta.

| cosz3 explică (pentru Primo):

Mda poate ca asa e... dar eu tot inalta ma consider...
totusi iti multumesc pentru raspunsbig grin

| Primo a răspuns (pentru cosz3):

Hmmm atunci sa iti spun alceva am in clasa cu mine colegi care au 1, 65... de ai ce mai spui. Si eu sunt mindru ca sunt inalt e un avantaj nu un dezavantaj mai ales la fete happy ( apropo cred ca o sa ajung la 1.90 sau mai mult pentru ca inca nu s-a incheiat perioada de crestere la mine laughing )

| cosz3 explică (pentru Primo):

laughing la baieti nu vad ca defect "inaltimea". Din potriva imi plac baietii inalti. Prietenul meu nu e cu mult mai inalt decat mine, dar m adescurcbig grin. Oricum eu m-as bucura daca nu as mai creste in inaltime. Iar pentru tine, iti spun sincer ca fetelor le plac baieti inalti asa ca sa nu iti faci griji. Dar cred ca stiai asta. Oricum, iti multumesc pentru incurajari:*

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si eu am cam 1, 85 laughing ce pot spune?
Nu prea imi plac fetele micute gen 1, 50, 1, 60 laughing
Dar pana la urma nu conteaza cum arati, conteaza cum gandesti.

| Marius96 a răspuns:

Pai in primul rand nu toti baietii sunt la fel.
Dar iti zic cum imi place mie: sa nu fie mai inalta decat mine cu mai mult de jumatate de cap si nici mai mica decat mine cu mai mult de un cap.
laughing

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Cele scunde sunt viata mea:X le iubesc adica de 1.60 asa

| urban01 a răspuns:

Mie imi plac cele inalte da nu peste 1.83 c asunt mai inalte ca mine si daca mai vin si cu tocuri ce fac, imi iau scaunel laughing