| katherine09 a întrebat:

Balsamul de la Klorane cu unt de mango este bun pentru varfurile despicate? Eu am parul gras la radacina si varfurile despicate. Nu mi l-ar ingrasa mai tare acest balsam?

2 răspunsuri:
| iacob_2737 a răspuns:

Balsamul klorane nu ingrasa. Exista si varianta cu clatire si fara. Am bele nu se aplica pe scalp.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Nu am folosit un astfel de balsam.Dar eu iti tratament pentru para de la Kallos Carota.E pentru par gras, are un parfum aromat si este foarte eficient.http://www.baaria.com/......275ml.html ai mai multe detalii aici.O zi buna!