| pynnk a întrebat:

Blackhead clearing avon este bun pentru tenul gras si pentru punctele negre? cat timp ar trebui sa il folosesc?

4 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Nu cunosc produsul dar eu zic ca mult mai benefice sunt tratamentele de la farmacie..decat bani dati degeaba pe avon oriflame.nu exista efecte.pt puncte negre sunt diferite remedii..ca cu o crema n-o sa-ti iasa din piele..de ex poti da cu zeama de lamaie, in acest fel se curata..samd.daca vrei mai multe info ma poti contacta

| LoriLoL a răspuns:

Daca vrei sa-ti inmoaie porii sa-ti scoti mai usor punctele recomand o metoda acasa..stai cu fata in abur 15 minute si cu un servetel curat poti sa extragi cu usurinta. apoi dezinfectezi cu lotiune si gata;

| Katoky a răspuns:

[REVIEW] Avon - Blackhead Clearing Astringent

Am cumparat acest produs fiindca mi-a fost recomandat de catre o prietena. La pretul acela nu avea prea multe de pierdut asa ca am dat comanda. Cand mi-a ajuns abia am asteptat sa o incerc sa va daca face ceea ce promite.
Am fost placut surprinsa ca a avut un mic efect. Spun mic, fiindca nu i-a "distrus" de tot dar i-a inmuiat si ii pot scoate mai usor big grin
In sfarsit am nasucul curat laughing)

Plusuri:
- inmoaie punctele negre
- se consuma putin produs

Minusuri:
-mirosul pronuntat de spirt
- mie, personal, imi ramane tenul putin sticky dupa aplicare dar isi revine in 10-15 minute.

Recomand:
Pentru pretul pe care il are eu spun ca merita incercat!

Pret: intre 9-11 lei depinde de campanie
Gramaj: 150 ml
funda?