| Nisha a întrebat:

crema tri-activa pentru tenul cu probleme iti face tenul gras sa fie mat? elimina punctele negre? folosesc crema dupa ce ma spal cu un gel exfoliant. astept raspunsuri

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Ar trebui sa folosesti mai multe creme (sapt.asta una, saptamana viitoare alta)si apoi sa compari rezultatele.
Dar eu zic ca da.Iti elimina punctele negre.Nu stiu despre tenul gras daca il transforma in mat deodata, dar oricum il face mai bun.Bafta!