| dedegirl2011 a întrebat:

as vrea sa imi raspundeti si mie la o intrebare: Miam cumparat solutia Clearskin blackhead clearing de aia de puncte negre dar spuneti-mi si mie cum o folosesc de cate ori pe saptamana sau? de cate ori pe zi va rog.
Multumesc kiss

4 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Asta?
http://t0.gstatic.com/......tp?/images
eu de asta mi-am cumparat
Deci imi spal fata,mi-o usuc intr-un prosop,apoi pun lotiune de asta pe un servetel si ma dau repede pe fata ca se absoarbe foarte repede... de obicei dimineata inainte de scoala si seara, ca pe timpul zilei nu prea am timp,.dar oricum in fiecare zi, dimineata si searaa
Funda?

| yournameplease a răspuns:

Depinde cum arata solutia, e gel? Atunci trebuie sa te speli cu apa pe fata de doua ori pe zi : o data dimineata si o data seara cand vi de la scoala sau inainte de culcare.
Daca e pur si simplu o solutie lichida trebuie sa te speli tot de doua ori pe zi in alceleasi moduri.

| SergiuM a răspuns:

De 2 ori pe zi
in fiecare in fiecare zii!

| aliely a răspuns:

Pai eu o folosesc in fiecare seara dupa ce ma demachiez. Pe fata uda dau cu putina solutie si masez apoi clatesc cu apa curata