| adelle23 a întrebat:

Blonde vs Brunete. Ce preferati? Aviz baietilor. >:

Răspuns Câştigător
| Andreea_7493 a răspuns:

Nu e corect.De ce sunteti rele?no talking Blondele ce au?phbbbbt Eu eram satena, si m-am vospit blonda thinking Nu cred ca baietii prefera o anumita culoare la par. Poate sa fie si roscata si blonda si bruneta si satena si orice ...conteaza si inteligenta si felul de a fi.blushingParerea mea...tongue

70 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Conteaza mai mult atitudinea, personalitatea nu culoarea parului!

| Sara2 a răspuns:

Blondele logic

| MisterKat a răspuns:

De toate sortimentele!winking

| RetroX a răspuns:

Brunete! love struck

| GnnAndra a răspuns:

BRUNETEEE... orice blonda am intalnit pana acum toate au fost cum se aude.pe aici pe colo laughing.nu acuz toate blondele.numai ca asa sunt blondele pe aici pe la mine laughingrolling on the floor

| sorina_9875 a răspuns:

Pentru leinad:
nu toate sunt asawinking apreciezi dupa aparentawinking
fii mai atent pe viitor.EU SUNT BLONDA SI MA MANDRESC

| adelle23 explică:

Brunete, si eu zic la fel. \dancing fortaaaa

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Brunetelebig grin pentru ca si eu sunt brunetalaughing

| cristi27 a răspuns:

Eu unul nu prefer culoarea parului la o fata, fiecare fata e frumoasa in felul ei asa ca va iubesc pe toatelaughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Brunetele.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Brunette clar
"happy

| Encore a răspuns:

Ambele , la mine nu conteaza culoarea parului thinking

| onur a răspuns:

Mie si blondele cu stil si brunetele finute... oricum cred ca oricare fata este finuta in felul ei...darr...am gresit putinhee hee

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Nu cred ca, conteaza culoarea parului conteaza sufletul, mie imi plac toate.

| spin a răspuns:

Eu fiind mai brunetel...normal k brunetele....plus k astea miau placut de miclaughing

| cutie a răspuns:

Normaaaal ca brunetele... sperbig grinlaughinghee hee

| GeorgeRadu a răspuns:

Blonde

| GeorgeRadu a răspuns:

Brunetele le ador si eu de mic laughing Unu cand vede o blonda zice direct asa se? Dar la brunete e altceva:X

| Dianafamous a răspuns:

Pai hai sa o luam asa.se compara o blonda cu ochii albastrii o bruneta cu ochii albastrii? eu nu prea cred oh go on
Blondele sunt usor de agatat...materialiste.
Brunetele nu se lasa asa usor (cele mai multe) sunt mai "rele", mai focoase love struck
deci FORTZA BRUNETE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele imi plac foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele arata ceva mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si blonde si brunete depinde cum ii stahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ aici mai mult raspunsuri de femei decit ale barbatilor .in fine! eu sunt topit dupa blonde naturale cu ochii albastri, restul ma lasa rece si chiar nu as putea simtii absolut nimic faţa de o bruneta poate decit cel mult o repulsie si atit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondeee.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt blonda si ma mandresc.Nu cred ca ce se spune despre noi e drept pentru ca eu nu sunt cum se aude in general... unele poate chiar sunt dar nu cred ca'i bine sa vorbiti la modul general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeh uite ca eu sunt blonda dar mi'ar placea sa fiu bruneta:X dar nu'mi sta binebig grin