| mon@29 a întrebat:

Blonde roashcate sau brunete? ce preferati baietzy? da fetele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie indiferent conteza sa fie frumoasa si sa aiba ceva creier

13 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Nu prea mă preocupă aşa de mult culoarea părului thinking
Din partea mea poate să fie şi verde în cap dacă are tunsoarea frumoasă şi ştie cum să îşi aranjeze părul. Nu suport când văd pe cineva, fată sau băiat, cu părul nearanjat, cu o tunsoare fără forma, fără idee.

| Floreenofficial a răspuns:

Blondele.
febletzea mea :X
dar si unele brunete smug

| Anileda a răspuns:

Brunet

| aиdяaaa●• a răspuns:

Pai dintre o blonda si o bruneta as alege o blonda pentru ca fiecare are o alta nuanta de blond, nu mi se par la fel(asta daca stai sa te uiti cu atentie, ceea ce fac eulaughing)big grinBlondul variaza de la o nuanta la alta, pe cand brunetul nu; citisem undeva ca are decat 2 nuante:? Imi place mai ales blondul spre grilove struck
Dar dintre un blond si un brunet as alege un brunetlaughingLa baieti imi place mai mult parul brunethee heesi daca au si ochii albastri =p~

| Диана a răspuns:

Blonzii si brunetii. tongue

| chocolattee a răspuns:

Eu sunt bruneta, iar prietenele mele toate sunt blonde thinkinglaughingdeci.

| blue95 a răspuns:

Brunetesmug

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai nu prea cont culoarea parului( daca e natural), ca sunt ai aia punk care se vopsesc roz...de ex astia de la mine din liceu in vacanta asta au fost vopsiti in verde, roz, rosu ( apris), albastru...

| Dulke a răspuns:

Brunetele le adorr! urasc blondele nu imi plac, si nici roscatele, eu de exemplu sunt satenahee hee, mor de brunete, majoritatea nu au cosuri si sunnt fff frumoase :X

| laradio a răspuns:

Satene.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzii` drooling

| AlyNkO a răspuns:

Blondele imi sar in ochi mai repede.