| Sktrkdk a întrebat:

Buna seara dragilor
Ce preferati, blonde sau brunete si de ce?

13 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Dar roscatele ce au? Mi se par mai deschise la minte. Acum pe bune, chiar nu conteaza culoarea parului, a ochilor sau aspectul fizic in sine. Degeaba e frumoasa ( si poate fi in n variante) daca nu ne legam ca gandire.

| Celcestietot a răspuns:

Blondele, pentru ca brunetele nu stiu sa invarta becul!

| Sofer a răspuns:

Brunete ca sunt mai inteligente. happy

| Hammurabi a răspuns:

Prefer tipele cu sânii mai mari (indiferent de culoarea părului)
Nu spun de ce.
Dar la o adică, dacă insiști, aș putea face un desen... laughing

| Sktrkdk explică (pentru Hammurabi):

O alegere buna trebuie sa recunosc

| 1997onur a răspuns:

Nici una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac fetele cu ochi verzi sau albaștri, și cu tenul mai deschis, de ce? Ca sunt adorabile, dacă sunt blonde cu atât mai bine, dar dacă nu au caracter este echivalent cu 0, toată frumusețea pica! Tot ce e frumos dispare cu timpul, caracterul în schimb rămâne neschimbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde.

Răspuns utilizator avertizat
| Silwian a răspuns:

Imi doresc atit demult sa cunosc o bruneta sau macar o satena.Dar am noroc doar de blonde.~~!****((((((

| AmeliaD a răspuns:

Buna dragul meu! Este dovedit științific ca bărbați sunt mai atrași de blonde. Imi plac blondele pentru ca am fantezi cu Bianca Drăgușanu. Brunetele nu imi plac pentru ca ma gândesc doar la câinele meu cand ma uit la ele.

| Sktrkdk explică (pentru AmeliaD):

Si tu ce esti draga? Blond sau brunet?

| Ratonul01 a răspuns:

Blonde ca e proaste