| girlbrushedpink3 a întrebat:

a comandat cienva de pe site-ul http://www.pantofisuper.ro/? sunt de incredere? iar pantofii cum sunt?(ma gandesc ca nu sunt de prea mare calitate la acest pret, dar totusi). Multumesc

4 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna, eu am comandat.
pantofii sunt frumosi insa marimile nu corespund:-

| girlbrushedpink3 explică (pentru papusica987):

Ti-au fost prea mari sau prea mici? de exemplu eu la tocuri mari tot timpul imi iau cu un numar mai mare.

| papusica987 a răspuns (pentru girlbrushedpink3):

Mici:-l

| Roobeertaa a răspuns:

Buna! Da sunt, sunt produse ca in orice magazin doar ca reduse.Mi-am luat botine si sunt super, arata bine si ce sa zic ca orice botinebig grin Acum depinde si de modul in care alegi sa ti se livreme cu un curier e mai sigur, pe cand la posta astepti foarte mult si uneori iti sunt neglijate produsele!