| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! vreau sa stiu daca sunt de calitate ghetele de pe site-ul http://www.pantofisuper.ro/cumpara/ghete-belle-black-647 8046 si cati centimetrii are marimea 36 sau daca marimile corespund... FUNDA

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce calitate mai exact? Adica la pretul ala nu au cum sa fie originale niciun model de ghete de pe site-ul ala, mai bine zis sunt cele care se gasesc in Europa sau Dragon(de fapt cred ca de acolo le iau).

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Eu va intreb daca ati comandat..nu poti spune ca nu sunt de calitate numai dupa pret

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar am comandat de pe alte site-uri incaltaminte si originale te asigur ca nu sunt, calitatea este acceptabila.Atata timp cat isi fac reclama si lumea recomanda site-ul pentru preturi accesibile iti dai seama ca nu dau tepe, nu trebuie neaparat sa te asigure cineva care a comandat.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu sunt de calitate.