| Ioana035 a întrebat:

Buna!
A comandat cineva de pe lightinthebox?
Au cateva articole foarte frumoase, din pacate am gasit putine review-uri, desi marea majoritate spun ca e un site serios, ca hainele corespund cu pozele si ca sunt ale lor, chiar daca sunt importate din tari asiatice. Totusi, as vrea sa stiu daca stie cineva sigur.

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu cunosc siteul. Dar stiu un lucru general valabil: daca sunt putine review-uri si toate laudative, sunt facute de administratorii conturilor si membrii familiilor lor. Uneori chiar cu conturi false ca sa fie mai multe.

| frunzarescu a răspuns:

Eu am comandat de la ei si sunt in regula. Daca vrei cupoane de reducere, instaleaza aceasta extensie la Chrome http://www.joinhoney.com/ref/zifeev Iti cauta automat cupoane de reducere la produsele din cosul de cumparaturi (in general cam 10% reducere).