| Caprioara16 a întrebat:

A comandat cineva haine de pe site-ul www.kyk.ro? Mi se pare ca preturile sunt destul de mici si de asta intreb.Multumesc

2 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

La cat de urat arata hainele si la ce calitate proasta au materialele, mi se par normale preturile, nu ma mir de ce sunt mici. Faptul ca preturile sunt mici nu trebuie sa te incante... Nici pe gratis nu le-as lua.

| ImAnonymous a răspuns:

Pare un stie ok. Poti incerca tu sa comanzi, insa daca cere CNP nu comanda.