| RadacheValentina a întrebat:

Hey! Vreau sa achizitionez niste jucarii pentru cei mici si am dat de un site, dar nu stiu nimic despre el.
Sper ca ma poate ajuta cineva care a mai comandat de la ei.
Preturile par destul de bune, insa mi-am luat tepe cu multe siteuri de jucarii si imi e teama.
http://www.fantasiatoys.ro/ asta este magazinul pe care tocmai l-am descoperit si dupa cum am mai zis, pare ok.
Daca a mai comandat cineva de la Fantasia toys, rog sa imi spuna ce parere are.

8 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nu am comandat, dar pare serios. In caz ca esti din Bucuresti poti alege livrare de catre ei direct sau eventual sa mergi tu la ei la sediu.

| RadacheValentina explică (pentru mont):

Cred ca voi comanda si voi reveni cu detalii.
Multumesc!

| Gadgetry a răspuns:

Buna ziua! Puteti incerca noul joc educativ scrie si sterge ajuta la dezvoltarea creativitatii si a functiilor motorii, copilul invata sa scrie si sa deseneze dupa bunul plac. Puteti gasi jucarii educative aici -> https://gadgetry.ro/collections/rechizite-scolare-ieftine

| ecaterinasavu77 a răspuns:

De ce nu incerci www.toysmall.ro? Nu o sa iei nici o teapa cu ei.

| Ungurasu_Rebeca_1990 a răspuns:

Eu de fiecare data comand de la www.fantasiatoys.ro si sunt cea mai fericita.
comanda ajunge imediat si jucariile sunt perfecte. il iubesc
http://www.fantasiatoys.ro/categorie-produs/jucarii-fete/ever-after-high/

| bvbescu a răspuns:

Hai sa te ajut si eu cu o recomandare. Eu am comandat de aici: http://librarieonline.net/povesti-pe-cd-c-83.html cd-uri cu povesti pentru copii, in caz ca te intereseaza. Noi am luat Cele mai frumoase povesti, vol. 3 si 4. Copiii mei sunt incantati.

| RadacheValentina explică:

Buna!
Asa cum am promis, am revenit cu detalii.
Mi-am luat inima in dint si am comandat jucarii de la Fantasiatoys.ro si spre bucuria mea si a celor mici a fost foarte ok.
Am facut comanda marti seara, iar ieri pe la 17 am fost contactata de cei de la Cargus si am primit coletul.
Pe lanaga jucariile comandate am primit mici surprize dulci si inca cateva articole amuzante pentru copilasi.
Foarte multumita, voi mai comanda!